Bijeenkomsten voor mensen met COPD

Heb je COPD of ASTMA en wil je aan de slag met je gezondheid?

Ontdek hoe je op een andere manier naar je gezondheid kunt kijken. Samen met andere mensen die ook COPD/Astma hebben, wonend in regio Drachten. Als je een chronische ziekte hebt, zoals een longziekte, kan dat een grote invloed hebben op je leven. Maar je bent meer dan alleen je ziekte!

Zorgbelang Fryslân organiseert, samen met het Longfonds en verschillende experts bij jou uit de buurt, bijeenkomsten voor mensen met COPD. Tijdens deze 6 bijeenkomsten krijg je informatie over verschillende thema’s, komen er enthousiaste sprekers, gaan we met elkaar actief aan de slag en in gesprek om ervaringen & ideeën op te doen.

De eerste bijeenkomst is:
Woensdag 25 februari
2026 van 13.30 – 15.30 uur
“De Buren” Van Knobelsdorffplein 121
Drachten

Vervolgdata:
11 en 25 maart • 8 en 22 april • 6 mei

We zien je graag op alle 6 bijeenkomsten. Kun je een keer niet, dan is dat geen probleem.

Nieuwsgierig en enthousiast geworden?
Meld je aan voor de 6 inspiratiebijeenkomsten. Koffie en thee en iets lekkers staan voor je klaar. Deelname is gratis.

Aanmelden kan door onderstaand formulier in te vullen

Neem voor meer informatie contact op met Mieke Bos, Tel: 085 4 832 433 E: bos@zorgbelang-fryslan.nl

Meld je hier aan:

Waarom aan de slag met je gezondheid?

Gezondheid gaat over meer dan ziek zijn – of niet ziek zijn. Het gaat ook over hoe je je voelt, het ontmoeten van anderen, kunnen meedoen, dromen hebben. Ook al heb je een aandoening, er is altijd iets om blij van te worden en energie van te krijgen. Ontdek waar je in je leven invloed op kunt uitoefenen. Wat vind je belangrijk? Waar word je blij van? Samen gaan we ontdekken wat dat kan zijn. Op die manier kun je actief werken aan je gezondheid.

Dit noemen we Positieve Gezondheid. Het idee is ontwikkeld door Machteld Huber, voormalig huisarts en onderzoeker.

Meer over Positieve Gezondheid lees je hier
iph.nl/positieve-gezondheid/wat-is-het/